Vill du komma i kontakt med oss?

Varmt välkommen att ringa eller maila till info@shamsen.se. Du kan också besöka oss i Gagnef på Solskensgatan 1, eller i Falun på Gahns Väg 3.

010-30 30 430

Verkställande direktör

Nagla Negm el-din

nagla@shamsen.se, 070-78 66 442

Kvalitetsansvarig

Ninnie Isgren

ninnie@shamsen.se, 070-00 88 665

Kundansvarig

Dahlia Abd el raouf

dahlia@shamsen.se, 070-290 90 91

Administratör och Bokföring

Rose-Marie Lindgren

rose-marie@shamsen.se, 070-070 02 85

Administratör

Caroline Lindby

caroline@shamsen.se, 070-00 88 775

Administratör

Ingela Sikström

ingela@shamsen.se, 070-39 99 449

Kundansvarig

Alexandra Perdén

alexandra@shamsen.se, 070-022 33 70

Chef för Marknad och PR

Jan Paju

jan.paju@shamsen.se,

Kontaktformulär

https://shamsen.se/gdpr-sa-hanteras-dina-personuppgifter/

Vill du jobba hos oss? Maila ditt CV till arbeta@shamsen.se, så hör vi av oss när vi har en tjänst som passar dig.