Vill du komma i kontakt med oss?

Varmt välkommen att ringa eller maila till info@shamsen.se. Du kan också besöka oss på Solskensgatan 1 i Djurås.

0241-102 88

Verkställande direktör

Nagla Negm el-din

nagla@shamsen.se, 070-786 64 42

Kundansvarig/ansvarig falun

Emilia Isgren

emilia@shamsen.se, 070-022 33 70

Kundansvarig

Ninnie Isgren

ninnie@shamsen.se Föräldraledig.

Administratör

Rose-Marie Lindgren

rose-marie@shamsen.se, 070-399 94 49

Kundansvarig

Dahlia Abd El Raouf

070-022 33 70 dahlia@shamsen.se

Aktivitetsgruppen

Evalotta Isgren Wadlund och Feisal Gharabi

070-290 90 91

Administratör

Caroline Lindby

caroline@shamsen.se Föräldraledig.

Kvalitetsansvarig

Satu K Paananen

satu@shamsen.se, 070-070 02 85

Administratör

Ingela Sikström

Ingela@shamsen.se, 0241-102 88

Rekryterings- och systemansvarig

Tomas Hertzberg

tomas@shamsen.se, 0241-102 88

Vill du jobba hos oss? Maila ditt CV till arbeta@shamsen.se, så hör vi av oss när vi har en tjänst som passar dig.