Vill du komma i kontakt med oss?

Varmt välkommen att ringa eller maila till info@shamsen.se. Du kan också besöka oss i Gagnef på Solskensgatan 1, eller i Stockholm på Domnarvsgatan 11 i Spånga.

010-30 30 430

Djurås

Verkställande direktör

Nagla Negm el-din

nagla@shamsen.se, 070-78 66 442

Kvalitetsansvarig

Tanja Bertilsson

tanja@shamsen.se, 070-00 88 665

HR- och lönespecialist

Amanda Frånbergh

amanda@shamsen.se, 070-022 33 70

Projektledare, Ekonomi

Daniel Åberg

daniel@shamsen.se, 070-019 35 78

Kund- och personalansvarig

Abdullahi Ahmed Sheikh Ali

abdullahi@shamsen.se, 070-39 93 303

Kund- och personalansvarig

Lina Frank

lina@shamsen.se, 070-73 76 901

Kund- och personalansvarig

Johanna Hallin

johanna@shamsen.se

Administratör, Ekonomi

Caroline Lindby

caroline@shamsen.se, 070-00 88 775

Administratör, Ekonomi/Bokföring

Jonna Löppönen

jonna@shamsen.se, 070-07 00 285

Administratör

Melinda Anserin

melinda@shamsen.se, 070-22 66 331

Administratör

Silvia Rodrigues

silvia@shamsen.se

IT- ansvarig/Programmerare

Hans-Christian Klittemo

klittemo@shamsen.se, 076-00 77 724

Stockholm

Kommunikationschef

Rashid Elmi

rashid@shamsen.se, 070-73 76 902

Kvalitetsansvarig

Dahlia Abd el raouf

dahlia@shamsen.se, 070-29 09 091

Kundansvarig

Ismail Mohamed

ismail@shamsen.se, 070-73 76 908

Kundansvarig

Nawal Hared

nawal@shamsen.se, 070-73 76 905

Kundansvarig

Tomas Palmqvist

tomas@shamsen.se, 070-73 76 904

Kundansvarig/Ekonomi

Jibril Abdirashid

jibril@shamsen.se, 070-73 76 906

Kontaktformulär

https://shamsen.se/gdpr-sa-hanteras-dina-personuppgifter/

Vill du jobba hos oss? Maila ditt CV till arbeta@shamsen.se, så hör vi av oss när vi har en tjänst som passar dig.